Naší CHS štěňta opouštějí ve věku od 8 týdnů. Jsou třikrát ošetřena proti vnitřním parazitům, v závislosti na očkovacím plánu a věku minimálně jednou očkovaná, čipovaná.

Domů si vezou startovací balíček s krmením, jídelníčkem, obojkem, hračkou a miskou na jídlo. Aby se jim v prvních dnech méně stýskalo po matce a sourozencích, mají ručník, případně deku s pachovou stopou feny, na které si je noví majitelé vezou domů.

Štěňata jsou odchovávaná v harmonickém prostředí rodiny. Prvních 14 dní jsou odchovávána pod téměř stálým dohedem, tak jako asi ve všech ostatních CHS, na vyhřívacích dečkách v porodním boxu. V období, kdy u štěňátek začíná fungovat termoregulační systém, mají pro sebe a svůj zdárný  vývoj suterén domu, kde se mohou pohybovat ve větších prostorech s návazností na venčení a pobytem na zahradě.

Vaše nové společníky se snažíme plně socializovat v prostředí s dětmi a ostatními domácími zvířaty. Naši leoni jsou snášenliví s domácími zvířaty a také s nimi rádi vyhledávají kontakt.

Velký vliv na povaze štěněte nese to, co do jeho výchovy vložíte v prvních měsících života. Kolik lásky vložíte na začátku, tolik lásky Vám bude dávat po celý zbytek svého života.......

 

Všem našim chlupáčkům i jejich novým páníčkům přejeme JEN TO NEJ na společné cestě. Pevné nervy i zdravíčko při jejich výchově, láskyplný a pohodový domov...

CHS Golden Elf